ویزا کانادا , مهاجرت به کانادا , پذیرش تحصیلی به کانادا

تور مالزی , تور کوالالامپور , تور پنانگ , تور صباح , تور سنگاپور , تور تایلند , تور بانکوک , تور پوکت , تور پاتایا , تور اندونزی , تور بالی

تور های مالزی , تور های کوالالامپور , تور های سنگاپور , تور لنکاوی , تور مالزی سنگاپور , تور های استانبول , تور های آنکارا , تور های آنتالیا , تور های ترکیه , تور های مالدیو , تور های اندونزی , تور های بالی

محمدعلی محمدپورآذری

نقد و بررسی تور هندوستان

تور هندوستان ( تور دهلی,تور آگرا,تور جیپور,تور بمبئی ) 

Tour Indian-DELHI-AGRA-JAIPUR-BAMBAEI

آنها که هند رفته‌اند می‌دانند سرزمین عجیبی است. با اینکه فقر در همه جای کشور دیده می‌شود اما خاک آن چنان شما را جذب می‌کند که وقتی از سفر برمی‌گردید انگار بخشی از وجودتان را آنجا جا می‌گذارید. رنگ، موسیقی، غذا انتظار شما را می‌کشد و سفر هند شما را به دیدن همه اینها می‌برد. آب و هوای هند گرم است و برای همین بهترین زمان سفر به  هند نوروز است و بهار.

تور هند شما را به دیدن دهلی، آگرا و جیپور می‌برد همان مثلت طلایی.


مهمترین اثری که در مثلث طلایی بازدید می‌کنید تاج محل است. تاج محل یکی از عجایب هفت‌گانه دنیاست. که در آگرا واقع شده است. بنایی سفید در گستره‌‌ی آسمان. از دور که تاج محل را می بینی فکر می‌کنی این بنای سفید و باشکوه میان زمین و آسمان است. تاج محل آرامگاه زیبا و باشکوه «ممتاز محل» همسر ایرانی تبار «شاه جهان» است. تاج محل را معماری اصفهانی ساخته است که به نظر ایرانی‌ها بنایی است بسیار شبیه مسجد امام اصفهان فقط به رنگ سفید.

اما در دهلی دیدنی زیاد است. آنها را به یاد بسپارید، چرا که می‌گویند اگر دهلی را کامل بگردید، انگار همه هند را دیده‌اید؛ چرا که از هر اثر مهم هند در شهرهای دیگر، یکی هم در دهلی با همان قدمت ساخته شده است.


•  قطب منار: بلندترین بنای آجری دنیاست.
•  همایون تمپ: آرامگاه همایون، شاه بزرگ مغول است.
•  قلعه سرخ: بزرگترین قلعه‌ای است که توسط مسلمانان در ساخته شده است.
•  مسجد جامع دهلی: این مسجد از بزرگترین و زیباترین مساجد عالم اسلام است.
•  آرامگاه مهاتما گاندی: بنای یادبود مقبره مهاتما گاندی رهبر نهضت ضد استعمار هند و مهمترین سیاستمدار هندوستان.
•  دروازه هند: یادبودی است برای ۹۰ هزار سرباز هندی که در جنگ جهانی اول کشته شده‌اند و نام این سربازان بر دیوارهای این بنا حک شده است.
•  معبد آکشاردام: بزرگترین معبد آیین هندو در جهان به حساب می‌آید.

برای آشنایی بیشتر با کشور هندوستان میتوانید بروی لینک زیر کلیک نمایید.

https://www.mobingasht.ir/Site/Tourist/14/0/سفر-به-هندوستان